Aktuality

Nová fakturační adresa firmy

Naše firma má novou fakturační adresu.

Pour féliciter 2023

Nový rok už pomalu klepe na dveře a tak bychom vám rádi poděkovali za spolupráci a popřáli do roku nadcházejícího jen to nejlepší a hlavně hodně energie. Budeme se těšit na další společné projekty v roce 2023.

Přednáška z konference Dny TEPEN 2022

Dny TEPEN jsou za námi a vy si nyní můžete prohlédnout prezentaci Ing. Krišpína.

Prezentace z konference Waste to Energy

Prohlédněte si prezentaci Ing. Krišpína z konference Waste to Energy 2022.

Dny teplárenství a energetiky 2022

Už 28. 4. vystoupí náš kolega Ing. Krišpín na Dnech TEPEN s přednáškou na téma: Má ZEVO v Green Deal své místo? Tak si ji nenechte ujít.

Waste to Energy 2022

Poslechněte si přednášku Ing. Krišpína na téma termického zpracování kalů v rámci konference Waste to Energy 2022 dne 29. 3.

Pour féliciter 2022

Milí zákazníci, obchodní partneři, kolegové a přátelé, děkujeme vám všem za spolupráci v uplynulém roce a budeme se těšit na společné projekty v roce nadcházejícím. Přejeme vám krásné a klidné vánoční svátky a hodně osobních i pracovních úspěchů v roce 2022.

Projekt Oběhové hospodářství na ZŠ Stupava

V ZŠ Stupava na Slovensku naši kolegové vysvětlili žákům 5. a 6. třídy, jak funguje oběhové hospodářství. Podívejte se na fotky z této povedené akce.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu a analýzou jeho používání. Přečtěte si Zásady ochrany osobních údajů pro více informací.

Preference