Aktuality

Pour féliciter 2021

Rok 2020 je skoro za námi a my vám proto chceme poděkovat za důvěru a spolupráci a popřát vám mnoho osobních i pracovních úspěchů v následujícím roce. Věříme, že rok 2021 bude opět plný zajímavých projektů, které společně s vámi úspěšně zrealizujeme.

Ochrana ovzdušia 2020

Připravte se na online konferenci Ochrana ovzdušia 2020, která proběhne dne 26. 11. 2020. Chytáme pro vás přednášku o energetickém využití plastového odpadu.

ČRA: problematika nakládání s odpady v Etopii

Skládkování odpadu je z hlediska ochrany životního prostředí velice problematické, obzvláště pak když se jedná o odpad nemocniční. Přečtěte si více o našem projektu řešícím tuto problematiku v Etiopii.

Časopis Odpady: Odpady jsou jedním z pilířů dekarbonizace průmyslu

Jednou z velkých výhod energetického zpracování odpadu je především to, že odklon od skládkování je u nás podporován osvobozením od emisních povolenek. Přečtěte si více v článku Časopisu odpady.

Rekonstrukce a navýšení kapacity spalovny kalů

V posledních třech letech jsme usilovně pracovali na komplexní rekonstrukci spalovny kalů na MCHB ČOV Slovnaft, která probíhala na klíč. A dnes se konečně můžeme pochlubit jejím úspěšným dokončením!

Sborník z konference Dny TEPEN 2020

Nestihli jste se zúčastnit dnů TEPEN 2020? Podívejte se na sborník z konference a seznamte se s tématem mikrospaloven.

Máme novou vizuální identitu

V příštím roce uplyne 25. let od založení naší společnosti, a proto jsme se rozhodli, že je čas vyměnit kabát. Podívejte se na naši novou vizuální identitu.

Dny teplárenství a energetiky 2020

Dny teplárenství a energetiky 2020 se blíží. Přečtěte si anotaci přednášky Ing. Jana Krišpína, ve které vám představí téma mikrospaloven.