Modernizace spalovny nebezpečného odpadu s cílem navýšení zpracovatelské kapacity – dokumentace DSP

Klient

Envir s.r.o.

Rok realizace

2022

Místo realizace

Brtnice

Pro projekt modernizace spalovny nebezpečného odpadu s cílem navýšení zpracovatelské kapacity byla vypracována dokumentace pro vydání stavebního povolení. Projekt navazoval na dříve zpracovanou dokumentaci pro územní rozhodnutí. V projektu byla detailně zpracována technologická koncepce až do podoby realizační projektové dokumentace včetně stavební části. Součástí projektu byla komunikace dotčených orgánů včetně získání veškerých stanovisek a případně jejich zapracování do projektu. Projekt byl ukončen předáním dokumentace na stavební úřad po zapracování připomínek stavebního úřadu.

Realizace projektu zahrnovala kompletní projektovou dokumentaci ve variantě dokumentace pro stavební povolení a ve variantě realizační projektové dokumentace, jednání s dotčenými orgány, geodetické zamření a geologický průzkum, 3D model spalovny, statický posudek, průzkum dešťové kanalizace.

S výběrem vhodného řešení vám pomůže
Ing. Tomáš Krejčí
Kontakt

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu a analýzou jeho používání. Přečtěte si Zásady ochrany osobních údajů pro více informací.

Preference